czas wolny

VIVI Residence / Czas wolny

Atrakcje turystyczne

ENERGYLANDIA

Apart-Hotel VIVI Residence jest partnerem ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce a VIVI Residence jest jego partnerem.

Teraz możesz wygodnie zakupić bilet w recepcji VIVI Residence i skorzystać z 5% rabatu.

Zaplanuj dzień z całą rodziną i korzystaj z :

  • 75 atrakcji (w tym nowoczesne i zaawansowane urządzeń i atrakcje, innowacyjne roller coastery, zjeżdżalnie, karuzele)
  • 5 Stref: Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Smoczy Gród, Water Park
  • Strefa Water Park & Tropical Fun o łącznej powierzchni tafli wody 1800 m 2, zjeżdżalnie oraz bezpłatne leżaki i przebieralnie
  • Pokazy edukacyjne, widowiska i show, Kino 7D, Planetarium oraz pokazy Extreme Show
  • 50 punktów gastronomicznych

Najwyższe Europejskie standardy, normy bezpieczeństwa ISO 9001

NOWOŚCI: najwyższy na świecie WOODEN ROLLER COASTER ZADRA, największy Mega Coaster w Europie – HYPERION, oraz największy wodny Roller Coaster – SPEED WATER COASTER
Fantastyczna zabawa, niezapomniana przygoda i adrenalina – to wszystko zagwarantuje Wam Energylandia, największy Park Rozrywki w Polsce.

AMERYKAŃSKI PARK ROZRYWKI TWINPIGS

Znajduje się na ulicy Katowickiej 24 w Żorach. Dokładnie 4 km od naszego VIVI Residence. Zabierz rodzinę w podróż po Ameryce! Odwiedzicie m.in: rajskie Hawaje, gorący Meksyk i szalone Las Vegas.

LEGENDIA

Śląskie wesołe miasteczko. Znajduje się przy ulicy: Plac Atrakcji 1 w Chorzowie, 40km od VIVI Residence. Miasteczko otwarte jest codziennie od 10:00 do 20:00. Bilety dla dzieci poniżej 3 roku życia – 1zł, dla dzieci poniżej 12 roku życia – 79zł, bilety dla dorosłych – 99zł, dla studentów – 89zł, a dla rodzin z dziećmi (2+1 dziecko poniżej 12 roku życia) – 239zł.

SKOCZNIA ADAMA MAŁYSZA

Skocznia usytuowana jest w Wiśle, która jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów przez cały rok. Wisła słynie z bycia domem rodzinnym słynnego skoczka Adama Małysza.

KOPALNIA GUIDO

To historyczna kopalnia i muzeum w Zabrzu na ulicy 3 Maja 93. Zaledwie 40km od VIVI Residence. Wymagania wiekowe: dzieci muszą mieć ukończone co najmniej 6 lat, aby móc brać udział w zwiedzaniu.

OŚWIĘCIM AUSCHWITZ-BIRKENAU

Muzeum położone jest na obrzeżach miasta Oświęcim przy drodze krajowej nr 933 (uwaga: wjazd na parking od ulicy St. Leszczyńskiej 11). Muzeum znajduje się też w odległości ok. 2 km od stacji kolejowej, skąd istnieje możliwość dojazdu komunikacją miejską. Wstęp na teren Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau jest bezpłatny. Kartę wstępu należy zarezerwować na stronie visit.auschwitz.org, jednak dla lepszego poznania historii Auschwitz sugerujemy zwiedzanie z edukatorem.

ZOO OSTRAVA

 Zoo znajduje się pod adresem Michálkovická 197, 710 00 Slezská Ostrava, Czechy. (Autostradą D1 z kierunku Gliwice (odcinek z granicy bezpłatny), zjazd 366 Ostrava – Hrušov). Dla gości przyjeżdżających  samochodami są do dyspozycji trzy parkingi. Aktualne ceny oraz dni i godziny otwarcia można sprawdzić na stronie internetowej. 

Aquarion

Nowoczesny, wielofunkcyjny park wodny. Do dyspozycji Gości basen pływacki, baseny rekreacyjne, zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny, siłownię, masaże, salę fitness. Godziny otwarcia parku, codziennie od 6:00 do 22:00 Cennik za 1 godzinę pobytu na basenie zależny jest od godzin w których odwiedzają Państwo basen oraz od rodzaju biletu. Aby zapoznać się z całym cennikiem zapraszamy na adres

Fabryka Formy

Siłownia ze strefą wolnych ciężarów, maszyn oraz strefą cardio. Znajdą w niej Państwo również zajęcia fitness, różnego rodzaju.Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku od 6:00 – 22:30, w weekendy od 8:00 do 21:00

Śląski Klub Golfowy

Miejsce w którym można w miłej i rodzinnej atmosferze zagrać w golfa z rodziną i przyjaciółmi. Cennik zależny jest od dni tygodnia, wieku osoby grającej oraz wykupionego pakietu. W celu dokładnego zapoznania się z cennikiem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.skgolf.pl.

SQUASH Żory

Mogą Państwo zagrać w squasha w jednej z żorskich siłowni – VitaSport, gdzie znajdą Państwo 4 profesjonalne korty z możliwością wypożyczenia oraz zakupu sprzętu a także nauką gry pod okiem trenera.