OFERTA WESELNA

VIVI Residence / Oferta dla gości weselnych

Indywidualna wycena

Na każdym weselu znajdą się Goście, którzy pokonują wiele kilometrów, aby uczestniczyć w tej ważnej dla Państwa chwili.

Przygotowaliśmy rabat w wysokości 10% na zakwaterowanie dla Młodej Pary jak i weselników.

VIVI Residence to luksusowe i przestronne apartamenty, których metraż sięga nawet do 76m2, więc bez problemu umieścimy całą rodzinę w jednym apartamencie.

Ponadto każdy Apartament wyposażony jest w niezbędne urządzenia (m.in. TV, lodówkę, zmywarkę, żelazko), posiada klimatyzację i balkon. Jest to doskonałe miejsce do przygotowań przedślubnych jak i wypoczynku po nocy pełnej wrażeń.

Oferujemy również śniadania, które są dostarczane prosto do apartamentu na wyznaczoną przez Państwa godzinę.

Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania weselne bywają bardzo wyczerpujące. Dlatego też otrzymają Państwo zniżkę 10% w naszym salonie masażu tajskiego VIVI Massage, który oferuje aż 9 odprężających masaży. Gwarantujemy że poczują się Państwo jak na słonecznej wyspie Bali.

Usługi dodatkowe

Oferujemy także szeroki pakiet usług dodatkowych. Mogą Państwo zlecić nam pranie, prasowanie lub zakupy. Jesteśmy otwarci na inne propozycje i oczekiwania, które realizujemy w miarę możliwości.

Rezerwując nocleg w VIVI Residence otrzymują Państwo również zniżkę 10% na wyjątkowe samochody ślubne VIVI Car. Dodatkowo możemy zorganizować transport Państwa Gości na salę weselną.

Aby skorzystać z ofert prosimy o kontakt z recepcją pod numerem telefonu: 500 300 400 lub poczta elektroniczną recepcja@viviresidence.eu