Bezpieczeństwo Gości

VIVI Residence / Bezpieczeństwo Gości

Szanowni Państwo,
W związku z sytuacją, która obecnie panuje wokół nas, chcielibyśmy wszystkich naszych gości uspokoić i poinformować, że nasz obiekt jest nadal czynny. Ryzyko, że nasi goście lub personel hotelu mogą zostać zarażeni przebywając na terenie hotelu, jest obecnie bardzo niskie. Zgodnie z zaleceniami zachowujemy podwyższone zasady sanitarne.

W VIVI Residence promujemy regularne i dokładne mycie rąk przez pracowników oraz gości hotelu, którym zapewniamy dostęp do dozownika z płynem odkażającym w widocznym miejscu. Dbamy również, aby miejsce naszej pracy było czyste i higieniczne. Systematycznie dezynfekujemy miejsca, z których korzystają pracownicy i goście.

Podczas sprzątania apartamentów stosujemy dodatkowe środki ostrożności, tj. rękawiczki czy maseczki jednorazowe na nos i usta.

Dzięki szybie ochronnej na recepcji minimalizujemy bliski kontakt z naszym gościem, co sprawia, że chronimy obie strony.

Serdecznie Państwa zapraszamy do pobytu w naszych Apartamentach, ponieważ dzięki wprowadzonym metodom skutecznie zapewniamy bezpieczeństwo zarówno naszym gościom, jak i pracownikom.

W naszym hotelu czystość i higiena od zawsze były priorytetem, rękawiczki, dezynfekcja urządzeń i powierzchni – to dla nas standard.

W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo postanowiliśmy dodatkowo wzmocnić nasze działania, aby każdemu z Was zapewnić komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Dlatego prosimy o stosowanie się do poniższych zasad:

Prosimy o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z recepcją.
Podczas meldowania prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 m.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy, bądź mają jakieś pytania, prosimy o korzystanie z telefonu dostępnego w apartamencie – numer 1111.
W trakcie przeprowadzania serwisu prosimy, aby opuścić apartament. Jednocześnie zastrzegamy, że przeprowadzenie serwisu sprzątającego w apartamencie jest możliwe tylko i wyłącznie po uprzednim ustaleniu godziny z recepcją.
Przed wykonaniem serwisu sprzątającego przez nasz personel, prosimy o ściągniecie pościeli z łóżek (opcjonalnie).
Prosimy o przestrzeganie bezwzględnego zakazu przebywania w apartamencie osób nie będących Gośćmi hotelowymi.

W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego, celem konsultacji z lekarzem. Należy to zrobić transportem własnym lub poprzez powiadomienie 999 albo 112. Najbliższy oddział Tychy, ul. Edukacji 102 – tel: 32 32 55 171. Racibórz, ul. Gamowska 3 – tel. 32 755 50 00. Infolinia NFZ 800 190 590

Wierzymy, że zachowując najwyższe standardy higieny i spełniając wymagane przez Sanepid procedury, możemy dalej bezpiecznie funkcjonować.